ul. Słoneczny Sad 4j, 72-002 Dołuje k.Szczecina Zobacz nasz kanał

PAX PHU

Firma PAX PHU jest wyłącznym dystrybutorem przecinarek taśmowych BEKA - MAK w Polsce. Turecki producent przecinarek BEKA - MAK jest firmą rodzinną i istnieje od 1984 roku.

Zobacz certyfikat

Od samego początku swojego istnienia BEKA - MAK działa w branży obróbki metalu i produkcji przecinarek taśmowych, a na chwilę obecną zatrudnia ponad 150 osób . Przecinarki taśmowe BEKA - MAK są w produkowane w 100% w Turcji w zagłębiu przemysłowym w okolicach miasta Bursa. W fabryce BEKA - MAK odbywa się cały cykl produkcyjny zaczynając od cięcia i spawania stali poprzez obróbkę mechaniczną poszczególnych części i malowanie, a kończąc na finalnym montażu przecinarki.

W ofercie firmy BEKA - MAK jest ponad 50 różnych modeli przecinarek taśmowych, z których każda może być indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta. BEKA - MAK oferuje przecinarki taśmowe uchylne ramienne, przecinarki taśmowe dwukolumnowe, przecinarki taśmowe manualne, przecinarki taśmowe półautomatyczne oraz przecinarki taśmowe automatyczne. Szeroki zakres produkowanych przecinarek taśmowych BEKA - MAK pozwala na zaoferowanie użytkownikowi końcowemu modeli zdolnych ciąć w zakresie od 230mm aż do 1500mm. Przecinarka taśmowa firmy BEKA - MAK jest znana w całej Europie, a w szczególności w Niemczech, Francji, Rosji i Polsce.

Swoją popularność przecinarka taśmowa BEKA - MAK zawdzięcza wysokiej jakości wykonania, sztywności oraz bezawaryjności. Piła taśmowa produkcji BEKA - MAK to gwarancja sprawnego i bezproblemowego cięcia stali, a zakup maszyny do cięcia stali w firmie PAX PHU to gwarancja sprawnej obsługi w zakresie dostawy i instalacji, serwisu wraz z dostępnością części eksploatacyjnych.

Firma PAX PHU działa w branży sprzedaży maszyn do obróbki stali od 2006 roku i od zawsze kojarzyła się kupującym z maszynami o wysokiej jakości wykonania, niezawodności i sprawnie działającemu serwisowi. Współpraca PAX PHU z producentem przecinarek taśmowych BEKA - MAK została nawiązana z uwagi na wysoką jakość wykonania i niezawodność przecinarki oraz ogromne doświadczenie pracowników PAX PHU w branży maszyn do obróbki stali i przecinarek taśmowych. Nasza firma dysponuje ponad 4000 referencji maszyn do obróbki metalu na terenie całej Polski.

Piła taśmowa BEKA - MAK oraz inne maszyny do stali zakupione w firmie PAX PHU to pełna gwarancja jakości i obsługi posprzedażowej wraz z szybkim i sprawnym serwisem. Oferujemy i serwisujemy urządzenia do obróbki stali takie jak: przecinarka taśmowa, wiertarka promieniowa, wiertarka słupowa, wiertarka kadłubowa, nożyce uniwersalne, wykrawarka do otworów, wiertarka cnc, ukosowarka do blach, piła taśmowa, głowica wielowrzecionowa, głowica cnc, ostrzałka do wierteł, gilotyna do blach, prasa krawędziowa oraz inne profesjonalne maszyny do stali.

Nasz zespół

Paweł Wachholc
właściciel

Jan Pawelczyk
doradca techniczny

Karol Grobelny
doradca techniczny

Paweł Sikorski
doradca techniczny

Tomasz Sikorski
doradca techniczny

Dariusz Górnik
doradca techniczny

Bolesław Piętka
doradca techniczny

Przemysław Goliszewski
kierownik działu technicznego

Anna Machalska
kierownik działu handlowego

Dominika Mackiewicz
kierownik działu logistyki

Adrian Koziara
kierownik działu IT i marketingu

Anna Liber
doradca techniczny

Agnieszka Falkiewicz
doradca techniczny

Wojciech Smolibocki
doradca techniczny

Piotr Markowski
specjalista ds. logistyki

Katarzyna Drogomirecka
biuro

Adam Kaj
serwisant

Artur Płuciński
serwisant

Jarosław Nitkiewicz
serwisant

Jakub Henschke
serwisant

Paweł Zielonka
serwisant

Piotr Kozak
magazynier