ul. Słoneczny Sad 4m, 72-002 Dołuje k.Szczecina Zobacz nasz kanał

PAX PHU

Firma PAX PHU jest wyłącznym dystrybutorem przecinarek taśmowych BEKA - MAK w Polsce. Turecki producent przecinarek BEKA - MAK jest firmą rodzinną i istnieje od 1984 roku.

Zobacz certyfikat

Od samego początku swojego istnienia BEKA - MAK działa w branży obróbki metalu i produkcji przecinarek taśmowych, a na chwilę obecną zatrudnia ponad 150 osób . Przecinarki taśmowe BEKA - MAK są w produkowane w 100% w Turcji w zagłębiu przemysłowym w okolicach miasta Bursa. W fabryce BEKA - MAK odbywa się cały cykl produkcyjny zaczynając od cięcia i spawania stali poprzez obróbkę mechaniczną poszczególnych części i malowanie, a kończąc na finalnym montażu przecinarki.

W ofercie firmy BEKA - MAK jest ponad 30 różnych modeli przecinarek taśmowych, z których każda może być indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta. BEKA - MAK oferuje przecinarki taśmowe uchylne ramienne, przecinarki taśmowe dwukolumnowe, przecinarki taśmowe manualne, przecinarki taśmowe półautomatyczne oraz przecinarki taśmowe automatyczne. Szeroki zakres produkowanych przecinarek taśmowych BEKA - MAK pozwala na zaoferowanie użytkownikowi końcowemu modeli zdolnych ciąć w zakresie od 230mm aż do 1500mm. Przecinarka taśmowa firmy BEKA - MAK jest znana w całej Europie, a w szczególności w Niemczech, Francji, Rosji i Polsce.

Swoją popularność przecinarka taśmowa BEKA - MAK zawdzięcza wysokiej jakości wykonania, sztywności oraz bezawaryjności. Piła taśmowa produkcji BEKA - MAK to gwarancja sprawnego i bezproblemowego cięcia stali, a zakup maszyny do cięcia stali w firmie PAX PHU to gwarancja sprawnej obsługi w zakresie dostawy i instalacji, serwisu wraz z dostępnością części eksploatacyjnych.

Firma PAX PHU istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX PHU jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem producentów maszyn: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, SAHINLER, KARMAK, ALMI, MPA. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno - usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 roku sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 4500 urządzeń i maszyn do obróbki stali!

PAX PHU posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno - magazynowo - biurowe. Stabilna sytuacja finansowa naszej firmy, zaangażowanie i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz serwisantów gwarantuje aktualnym i potencjalnym Klientom bezpieczeństwo transakcji. W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów. Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili jedną maszynę od PAX PHU, wraca po kolejne urządzenia co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie klienta! Wspieramy klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez rzetelną informację, dostępność maszyn z magazynu połączoną z szybką dostawą, skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz atrakcyjną i stabilną ofertę cenową.

Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z nami warto inwestować!

KATALOG PAX 2020